W dniu 24.02. 2023 uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZSCKR w Nowosielcach. W turnieju wzięło udział 7 zespołów z południowo - wschodniej Polski ze szkół prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym" W całym turnieju rozegrano 21 spotkań , które stały na dobrym dla oka poziomie piłkarskim i dużym zaangażowaniu wszystkich zespołów. Od początku do końca turnieju trwała zażarta walka o jak najlepsze miejsce, w w ogólnym rozrachunku I miejsce w turnieju zajął zespół z ZSCKR Hańczowa przed ZSCKR Nowosielce i ZSCKR Brzostek.
Niestety Nasza szkoła zaprezentowała się poniżej oczekiwań, ale miejmy nadzieję, że ten młody zespół wyciągnie wnioski, nabierze doświadczenia i następnym razem osiągnie znacznie lepszy wynik.
ZSCKR w Rzemieniu reprezentowali :
1. Sarama Mateusz
2 .Krępa Bartosz
3. Ziomek Bartosz
4. Grębosz Kacper
5. Racławski Dawid
6. Naprawa Michał
7. Kasprzak Kamil
8. Haracz Jakub
9. Strzępka Kacper
 
opiekun : Grzegorz Krukowski